Покрівельні роботи

Монтаж покрівлі

Виконуємо всі види покрівельних та монтажних робіт

Монтаж стропильной системы для разных видов крыш

Монтаж кроквяної системи для різних видів дахів. Не завжди видимі елементи будівлі є основними, скоріше навіть навпаки, особливо якщо це стосується даху. Її невидимою, але найнеобхіднішою деталлю є кроквяна система. Саме вона визначає форму та конфігурацію даху, її стійкість до атмосферного впливу та особливості монтажу покрівельного покриття.

Створити цей своєрідний скелет даху на перший погляд дуже легко, але насправді неправильно спроектовані, виготовлені або встановлені деталі можуть призвести не тільки до естетичних недоліків даху, але і до його обвалення. Саме тому проектування кроквяної системи та її монтаж варто довірити професіоналам компанії Еліт-Дах Україна» вартість монтажу

Влаштування кроквяної системи двосхилим даху

Двосхилий дах - один з найлегших варіантів проекту покрівлі. Її кроквяна система складається з:

Мерлат – основа конструкції, це брус, який кріпиться вздовж несучих стінок від одного фронтону до іншого. Саме цей елемент надає конструкції жорсткості;

Коньковий прогін - брус, що розташовується по конику даху;

Кроквяна нога - дошка, за допомогою якої формується скат, кроквяні ноги закріплюються з одного боку на мауерлаті, а з іншого - на ковзанному прогоні;

Лежень – брус, який кріпиться на внутрішню несучу стіну лімбо на перекриття (подібно до мауерлату) і розподіляє навантаження;

Стійка – брус, який кріпиться вертикально від ковзанного прогону до внутрішньої несучої стіни або перекриття на лежання, щоб розподілити вагу покрівлі;

Затяжка - застосовується при монтажі висячої кроквяної системи (при відсутності внутрішньої несучої стіни), кріпиться до кроквяних ніг, розташованих на різних сторонах даху, і допомагає утримувати конструкцію;

Підкоси – дошки, які кріпляться до стійк і кроквяних ніг, за рахунок яких конструкція стає більш стійкою;

Лайка – дошки, укладені перпендикулярно кроквяним ногам, до них прикріплюється покрівельне покриття;

Кобилки – дошки, які прикріплюються до кроквяних ніг для формування звису, якщо не вистачає вихідної довжини кроквяних ніг.

Особливості монтажу покрівлі з металочерепиці

Укладання металочерепиці включає низку необхідних операцій, таких як підготовка основи, монтаж кроквяної системи, пристрій шумо- та годроізоляції, встановлення системи вентиляції. Залежно від форми та складності даху визначається необхідність у додатковій кріпильній системі, порядок укладання листів. Неправильне поводження з матеріалом, використання при різанні та інших операціях неспеціалізованого обладнання призводить до пошкодження листів та полімерного покриття.

Для економії часу та коштів, рекомендуємо довірити монтаж спеціалістам. Ми пропонуємо весь спектр послуг з ремонту, монтажу та реконструкції дахів з металочерепиці у Харкові. Великий досвід робіт з об'єктами різного типу та використання професійного обладнання дозволяє нам здійснювати якісний монтаж покрівлі у максимально короткі терміни. Вартість укладання металочерепиці залежить від складності покрівлі та поверховості будівлі. Точніший розрахунок та іншу цікаву інформацію ви завжди можете отримати в нашому офісі та по телефону.

Монтаж бітумної черепиці

М'яка покрівля – гарне, довговічне та функціональне покрівельне покриття. Укладання гнучкої черепиці – справа не надто складна, але потребує чіткого дотримання технології. Якщо ви не впевнені у своїх силах, краще довірити цю справу професіоналам.

Ми займаємося покрівельними роботами багато років та досконало знаємо тонкощі монтажу м'яких покрівель. Виконаємо для вас всі роботи з укладання бітумної черепиці та влаштування даху швидко, якісно та вчасно.

Монтаж профнастилу на дах

Основним критерієм відмінності профільованих листів є форма і висота хвиль, від цього залежить сфера застосування. Залежно від структури листа профнастил поділяють на три основні типи: стіновий, покрівельний та несучий.

Профнастил проводиться для різних цілей, ось основні з них: монтаж на дах, обшивка стін, пристрої несучого міжповерхового перекриття. Випускається в різній конфігурації (висота та ширина хвилі), товщиною сталі, із захисним полімерним покриттям і має великий колірний ряд.

А наші фахівці виконають весь перелік покрівельних робіт якісно та термін.

Промисловий ремонт покрівлі

Реконструкція ангарів та складів, відновлення телятників, пташників, свинарників – це те, чим ми впевнено займаємося протягом 12 років і зможемо допомогти вам вирішити всі питання пов'язані з реконструкцією та відновленням таких будівель.

Своєчасна Заміна покрівлі складу, овочесховища та зерносховища, ангару та інших споруд дозволяє запобігти наслідкам зношування та пошкодження даху. Виконаємо ремонт даху або заміну покрівлі на профнастил швидко, якісно та недорого. Правильно побудована робота нашої будівельної бригади дозволяє повністю поміняти дах зерносховища, овочесховища, ангару, складу та інших господарських приміщень загальною площею 1800 м ² всього за 10 днів.

Виконуємо всі види покрівельних робіт:

Монтаж та демонтаж металевого та дерев'яного каркасу

Демонтаж шиферу

Монтаж профнастилу

Ремонт дерев'яної системи

Монтаж кроквяної системи

Зварювальні роботи

Будівництво безкаркасних ангарів у всіх регіонах України

З огляду на порівняно низьку трудомісткість і відсутність необхідності у зведенні опорного металевого каркаса, зведення таких споруд дозволяє суттєво скоротити терміни на будівництво та введення об'єкта в експлуатацію.

Наші спеціалісти здійснять проектування складського приміщення, вентиляцію, монтаж воріт, а також все необхідне для будівництва складу-ангару.

Монтаж ПВХ мембрани

Технологія одношарових полімерних покрівельних мембран поступово витісняє застосування традиційних бітумних матеріалів. Вартість ремонту м'якої покрівлі в два шари з якісного євроруберойду трохи вища за реконструкцію цієї ж покрівлі на мембранну з ПВХ. Термін служби мембранної гідроізоляції від 25 років з гарантією від 5 до 10 років, що набагато привабливіше за термін служби євроруберойдів (5-15 років) і набагато меншу гарантію на роботи. Також варто відзначити, що застосування мембранної гідроізоляції навантажує покрівлю в кілька разів менше двошарового покриття з матеріалів, що наплавляються. Виконуємо монтаж мембран ПВХ, ТПО в Україні. Великий досвід реконструкції м'яких покрівель на мембранні, сертифіковані спеціалісти. Виконання робіт у стислий термін. Консультації з технічних питань можна отримати за контактними телефонами.

Монтаж сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі застосовуються як високоефективна система огорож стін і покрівлі для будівель з металоконструкцій промислового та цивільного будівництва. У чому висока ефективність? Насамперед це високі теплоізоляційні властивості панелей сендвіч, завдяки якості сердечника, який зазвичай виконується з мінеральної (базальт) вати, полістиролу або пінополіуритану. Сендвіч панелі підтвердили свою гігієнічну, енергетичну ефективність та пожежну безпеку. Компанія «Еліт-Дах Україна» пропонує своїм клієнтам послуги з професійного монтажу сендвіч панелей. Ми знаємо тонкощі у своїй роботі, які дозволяють вам найефективніше експлуатувати ваші будівлі.

Монтаж сучасного руберойдного покриття покрівлі

Всі роботи виконуються високоякісними рулонними матеріалами типу, що наплавляється. Фахівці регулярно проходять професійну перепідготовку у навчальному центрі компанії

Термін служби гідроізоляції від 15 до 25 років.

Товщина матеріалу 3 мм з основою на склотканини та поліестрі. Руберойд з полімерними добавками, що гарантує високу еластичність.

Гарантія на роботи з монтажу або ремонту руберойдного даху становить 2 роки для одношарового покриття. У разі укладання в два шари гарантія складе до 5 років.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
При роботі з нами - Ви отримуєте:
Виконуємо монтаж покрівлі під ключ за готовим проектом або без нього в найкоротші терміни
Працюємо з будь-якими видами покрівельних матеріалів
Робота під ключ: завозимо всі матеріали аж до болтів та цвяхів до вас на об'єкт
Завжди укладаємось в обумовлені терміни
Даємо гарантію на виконані роботи
Використовуємо спеціалізовані інструменти для покрівельних робіт
Укладаємо офіційний договір, приймаємо будь-яку форму оплати формою оплати

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ:

Українa, м. Черкаси, Пр. Хіміків 74
тел.: 0(67) 440-91-75
e-mail: elitdah1@gmail.com

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ:

Повідомлення